Pedicure

Stopy niosą nas przez całe życie. To właśnie na nich opiera się cały ciężar naszego ciała. Z tego powodu bardzo ważna jest prawidłowa i systematyczna pielęgnacja. Jest to istotne nie tylko dla naszej urody i dobrego samopoczucia, ale również dla naszego zdrowia. Stopy są w stanie powiedzieć bardzo wiele o człowieku, o tym jaki tryb życia prowadzi, co mu dolega oraz jaka jest jego zdrowotna kondycja. Piękne zadbane stopy są ważnym elementem urody. Pobudzają one wyobraźnię oraz przyciągają wzrok innych ludzi. Aksamitna i gładka skóra stóp daje nam poczucie komfortu i świeżości. Dodaje również powabu i pewności każdej kobiecie, a także podkreśla dbałość o swój wygląd każdego eleganckiego mężczyzny.

Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie dla pielęgnacji stóp to:

PEDICURE KLASYCZNY:

Zabieg polega na skróceniu, opiłowaniu płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałej skóry za pomocą frezarki. Następnie nakładana jest odżywka na paznokcie oraz krem pielęgnacyjny na stopy.

 Cena 95 pln

PEDICURE ODŚWIEŻAJĄCY:

To niezwykle odprężający zabieg, w którym po wykonaniu pedicure klasycznego wykonujemy delikatny peeling stóp poprzez wmasowanie specjalnego kremu. Dzięki temu wygładzamy naskórek oraz nadajemy stopom delikatności i gładkości.  Na zakończenie zabiegu wmasowujemy bogaty w składniki nawilżające krem, który utrwala efekt zabiegu oraz malujemy paznokcie.

 Cena 115 pln

PEDICURE SPA:

Jeśli pragniesz, aby skóra stóp była gładka, miękka i delikatna – polecamy ten zabieg.

Po wykonaniu pedicure klasycznego na stopy nakładana jest maska odżywczo – regenerująca w postaci kremu, która zmiękczy podeszwy, wygładzi naskórek i pięty oraz poprawi stan paznokci. Ten proces regeneracyjny wzmocni barierę ochrony skóry. Idealnym zakończeniem zabiegu jest masaż, który odpręży i pozytywnie wpłynie na zmysły. Ostatnim elementem zabiegu jest malowanie paznokci.

Cena 135 pln