Fotoodmładzanie laserem IPL + Mezoterapia bezigłowa twarzy

250 zł zamiast 310 zł

Promocyjna cena obowiązuje do 30.05.018 roku.

Odmładzanie i nawilżanie twarzy – Fotoodmładzanie laserem IPL oraz Mezoterapia bezigłowa.

Dwa zabiegi promocyjne podczas jednej wizyty…

Fotoodmładzanie laserem IPL to znakomity zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. Silne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL) pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania czasu, słońca i/lub chorób skóry.

Fotoodmładzanie składa się z serii 4-6 zabiegów, które wykonuje się raz na dwa tygodnie. Każdy zabieg fotoodmładzania odbywa się na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje fantastyczny efekt!

Światło IPL:

  • likwiduje zmarszczki,
  • poprawia sprężystość i elastyczność skóry,
  • wpływa na kondycję skóry (skóra staje się ”pełna blasku”).

Mezoterapia bezigłowa (tzw. elektroporacja) to fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych substancji pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Jest to zjawisko całkowicie bezpieczne, a zabiegi zupełnie bezbolesne. Podczas zabiegu mezoterapii wprowadzane są ampułki dobrane indywidualnie do potrzeby skóry.